خرید سرور مجازی و سرور ابری

ارائه سرور مجازی و ابری با بالاترین کیفیت و سرعت در ایران

خرید سرور مجازی یا خرید سرور ابری هر دو به شما امکان دسترسی مستقیم به سرور، نصب سیستم عامل دلخواه و نرم افزارهای مورد نظر را می‌دهد.

با خرید یک نود ابری (سرور ابری) شما امکان ایجاد و مدیریت بی‌نهایت سرور مجازی برای خودتان و مدیریت آن‌ها را خواهید داشت.

در واقع با سفارش یک نود ابری شما به بستر ابری مدیران هاست وارد و این خود شما هستید که میزان منابع هر ابر سروری که ایجاد می‌کنید را مشخص خواهید کرد.

تیم پشتیبانی مدیران هاست از رفع مشکلات شما بسیار خرسند خواهد بود.

خرید سرور مجازی، خرید سرور ابری

برخی از ویژگی‌های مشترک بین تمامی پلن‌های سرور مجازی و نودهای ابری

سیستم عامل

در تمامی پلن‌های سرور مجازی و ابری امکان انتخاب و نصب خودکار سیستم عامل دلخواه خود زمان سفارش و یا پس از سفارش را خواهید داشت.

کنترل پنل مدیریت

دسترسی به کنترل پنل ابری برای مدیریت سرور مجازی و ابری با امکانات کامل نظیر ریبوت، روشن، خاموش و VNC و نصب خودکار سیستم عامل

نصب خودکار

دیگر وقت و هزینه برای نصب کنترل پنل‌هایی مانند CPanel, DirectAdmin,CWP یا وب مین خرج نکنید، امکان نصب خودکار آن‌ها + وردپرس، LAMP و ... در پنل ابری شما تنها با چند کلیک

API

در سرورهای ابری مدیران هاست ما امکان دسترسی شما به API نود ابری خود را فراهم کرده‌ایم تا تجربه ای متفاوت از خدمات ابری را با ما داشته باشید.

سرور ابری
به هر تعداد و با هر سیستم عامل خودتان سرور بسازید

سرور ابری

نهایت سرعت امکانات و قابلیت در سرورهای ابری مدیران هاست.
شما با سفارش هر یک از سرورهای ابری مدیران هاست در واقع یک سرور سفارش نداده بلکه کلید ورود به شبکه گسترده و بزرگ ابری مدیران هاست را دریافت کرده و به هر تعداد و با هر مشخصات و در هر یک از دیتاسنترهای مدیران هاست که علاقه دارید ابر سرور ایجاد و همه را یکجا مدیریت کنید.
از شبکه داخلی برای ارتباط بین سرورهای خود لذت ببرید و با هزینه ناچیز یا بدون هزینه ترافیک داخلی سرورهای خود را برقرار کنید.
 
 • ایجاد و مدیریت ابر سرور با مشخصات دلخواه و در لوکیشن دلخواه
 • دسترسی به پل ابری برای مدیریت کامل ابر خصوصی 
 • نمایش ریز مصرف ترافیک و برخی منابع ابر سرور به صورت لحظه‌ای در پنل ابری شما
 • امکان نصب خودکار انواع سیستم عامل 
 • نصب خودکار کنترل پنل‌های مرسوم تنها با یک کلیک
 • نصب خودکار LAMP به همراه وردپرس
 • نصب خودکار داکر تنها با یک کلیک
 • امکان ایجاد و ارتباط شبکه داخلی بین سرورها
 • ارائه API کامل برای مدیریت ابر شما در نرم افزار یا وب سایت خودتان
element
سرور مچازی
سرور مجازی ویندوز و لینوکس

سرور مجازی

راه حلی مشابه سرور ابری با هزینه کمتر که به شما امکان دسترسی کامل به سیستم عامل دلخواه و راه اندازی نرم افزارهای مورد نظر خود را می‌دهد.
سرورهای مجازی بخش مشخصی از یک سرور فیزیکی هستند که شما به آن دسترسی کامل داشته و می‌توانید برای هر مصرفی که مد نظر دارید از آن‌ها استفاده کنید.
به سادگی یک سرور راه دور با سیستم عامل ویندوز یا لینوکس راه اندازی و وب سایت خود را در آن میزبانی یا اپلیکیشن خود را در آن راه اندازی و استفاده کنید.
 
 • تحویل سرور بلافاصله پس از ثبت و پرداخت سفارش
 • پنل مدیریت جهت نصب مجدد یا تغییر سیستم عامل به صورت خودکار
 • امکان ریبوت، خاموش و روشن کردن سرور در هر زمان توسط شما
 • مشاهده ریز مصرف ترافیک در پنل مدیریت
 • نصب خودکار و رایگان کنترل پنل‌های مرسوم مانند CPanel, DirectAdmin و ... تنها با چند کلیک
element
 • هارد NVME

  7 برابر سریعتر از SSD و 50 برابر سریعتر از ساتا

 • ذخیره سازی ایمن

  مدیران هاست با بهره از رید سخت افزاری پایداری و حفظ اطلاعات شما در برابر آسیب‌های سخت افزاری را تضمین می‌کند

 • پیشرو در تکنولوژی

  همواره در حال تحقیق و توسعه زیرساخت سخت اففزار و نرم افزار در جهت پیشروی با تکنولوژی روز جهانی

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه برای خرید بیش از 1 ماهه

 • سرعت بیشتر

  لود بسیار سریعتر وب سایت برای بازدیدکنندگان شما

 • امنیت

  مدیران هاست با بروزرسانی مداوم و شناسایی باگ‌های امنیتی و رفع آن‌ها در کنار اطلاع رسانی در خصوص باگ‌های محتمل در سیستم عامل سرور مجازی یا ابری شما در کنار تمهیدات سخت افزاری، سهم خود در حفظ امنیت سرور شما را ایفا می‌کند.

 • منابع اختصاصی

  تضمین تخصیص منابع کاملا اختصاصی و ایزوله به سرور مجازی و سرور ابری

 • بدون محدودیت پورت

  هیچگونه پروتکل یا پورت شبکه ای توسط مدیران هاست بر روی سرورها مسدود نبوده و امکان استفاده از تمامی پورت‌ها در سرور شما میسر است

 • ارتقاء آنی

  در هر لحظه که مایل هستید منابع سرور خود را افزایش دهید، ارتقا منابع سرور کاملا آنی و به صورت خودکاردر هر ساعت شبانه روز پس از سفارش شما در سیستم انجام خواهد شد.

Animated Figure
لبخند شما برای ما مهم است

نظرات برخی مشتریان

سوالات متداول

بله، این امکان در تمامی پلن‌های سرور مجازی و ابری وجود دارد اما توجه داشته باشید برای نصب و راه اندازی سیستم‌های متداولی مانند Adobe connect یا Bigbluebutton شما حداقل نیازمند 8 گیگابایت رم و 4 هسته پردازنده هستید.

بله، در هر زمان شما می‌توانید نسبت به ارتقا پلن سرور مجازی خود به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری خود در مدیران هاست اقدام کنید.

بله، اگر وب سایت شما در یک سرور مجازی ایران میزبانی شود کاربران شما با سرعت بسیار بالاتری به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت.

سرور مجازی ایران برای تمامی مقاصد آنلاین شما کاربردی بوده و نمی‌توان آن را به چند کاربرد محدود و آن‌ها را نام برد اما به طور کلی از پرکاربردترین مصارف سرورهای مجازی ایران میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
میزبانی وب سایت
میزبانی اپلیکیشن‌های موبایلی
راه اندازی سرورهای آموزش آنلاین و وب کنفرانس
میزبانی سرورهای دانلود
نصب نرم افزارهای سازمانی مانند نرم افزارهای حسابداری
نصب نرم افزارهای مرتبط با بورس

به طور کلی از نظر فنی تفاوتی بین سرور مجازی خارج و داخل ایران وجود ندارد و تنها تفاوت در این دو پلن محل نگهداری سرورها است که برخی تفاوت‌ها را ایجاد می‌کند.
برای مثال سرورهای مجازی داخل ایران برای کاربران داخلی سرعت بسیار بالاتری را به ارمغان خواهند آورد چرا که کاربر شما از داخل ایران به یک سرور داخل ایران متصل می‌شود و طبیعتا زمان کمتری نیاز است تا درخواست کاربر به سرور و پاسخ سرور به دست کاربر برسد.
در مقابل سرورهای خارج از ایران شامل تحریم‌هایی که در سطح بین الملل شامل ایران می‌شود نیستند و برای برخی مصارف بسیار مناسب تر از سرورهای داخل ایران می‌باشند.

به طور کلی سرور مجازی بخش کوچک شده یک سرور اختصاصی یا فیزیکی است که خود به تنهایی می‌تواند دارای سخت افزار مشخص و سیستم عامل متفاوت از سرور اختصاصی میزبان آن باشد.
هر سرور مجازی دارای میزبان مشخصی از منابع و سیستم عامل مورد نظر شماست، با توجه به اینکه یک سرور اختصاصی میتواند میزبان چندین سرور مجازی باشد هزینه کمتری نسبت به سرور اختصاصی داشته اما امکانات مشابه سرور اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای ایجاد یک ابر جدید در پنل ابری مدیران هاست وارد شده و بر روی دکمه ایجاد سرور جدید کلیک کنید منابع مورد نظر برای ابر جدید خود را انتخاب کنید و بلافاصله ابر سرور را تحویل بگیرید

بله، در ابر مدیران هاست شما به سادگی امکان ایجاد شبکه داخلی بین هر ابر سرور خود را دارید.

در سرورهای ابری شما می‌توانید به صورت آنی و در لحظه منابع هر ابر سرور و یا کل ابر خود را افزایش یا کاهش دهید، میزان رم، پردازنده، دیسک و تعداد آی پی اینترنت(پابلیک) یا لوکال(اینترنال) قابل افزایش یا کاهش در هر لحظه خواهند بود.

سرور ابری مدیران هاست علاوه بر تمامی امکانات یک سرور فیزیکی یا سرور مجازی مانند دسترسی روت به سرور امکانات کاربردی دیگری نظیر امنیت بیشتر اطلاعات، امکان شخصی سازی منابع در هر لحظه بدون دان تایم، امکان ساخت سرور به تعداد مورد نیاز در ابر شخصی خود، نصب ساده تر سیستم عامل و نرم افزارها، هزینه پایین‌تر لایسنس نرم افزارها و بسیاری امکانات دیگر که با ورود به سایت می‌توانید مشاهده کنید.